Volná pracovní místa

Společnost INSTAL spol. s r.o., specializovaný velkoobchod v oboru VTP (voda, topení, plyn) s dlouholetou tradicí na českém trhu, přijme do trvalého pracovního poměru pracovníka na následující pozici:

Obchodně technický zástupce

Region: Pardubický, Královohradecký

Pracovní náplň:

  • Prodává zboží a služby společnosti ve svěřeném regionu a sortimentu
  • Získává nové a udržuje stávající zákazníky
  • Mapuje konkurenci
  • Podporuje a rozvíjí prodej firemních produktů
  • Pomáhá při zajištění a rozvoji chodu pobočky
  • Spolupracuje s dalšími složkami společnosti

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou technického směru
  • Zkušenosti v obchodu na obdobné pozici velkou výhodou
  • Znalost oboru VTP (voda, topení, plyn)
  • Znalost daného regionu výhodou
  • Orientace na výsledek a chuť prodávat
  • Analytické a vyjednávací schopnosti
  • Časovou flexibilitu
  • Znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Zaměstnání na HPP
  • Finanční ohodnocení složené ze základní mzdy a výkonové složky dle prémiového řádu firmy v závislosti na dosahovaných výsledcích
  • Příspěvek na stravenky
  • Mobilní telefon a PC vybavení
  • Technické a obchodní zaškolení
  • Příjemné pracovní prostředí, přímé jednání
  • Zajímavou, motivující a perspektivní práci v silné a stabilní společnosti
  • Nástup možný ihned

Nákupčí - rozpočtář

Místo: Pardubice

Pracovní náplň

  • Aktivní jednání s dodavateli při přípravě kupních smluv s cílem dosažení minimálních cen
  • Zajišťování, příprava a zpracování podkladů k cenovým nabídkám, smlouvám a pro realizaci
  • obchodních zakázek.
  • Udržování souboru informací o cenových úrovních nakupovaného sortimentu od výrobců
  • Spolupráce při přípravě zakázky v rámci obchodního úseku a napříč firmou.
  • Vyhodnocování nabídek a zakázek.

Požadujeme

  • SŠ/ÚSO vzdělání technického zaměření
  • Uživatelská znalost práce s PC, MS Office.
  • Spolehlivost a důslednost, samostatnost a flexibilita.
  • Řidičské oprávnění sk. B.

Nabízíme

Jste-li osloven/a naší nabídkou a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na uvedený kontakt: sona.slezakova@instal.cz

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dává odesílatel souhlas společnosti INSTAL spol. s r.o., se sídlem V Ráji 575, 530 02 Pardubice, IČ 42936601, k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání ve společnosti INSTAL spol. s r.o. a jejích poboček a následnému uložení, a to na dobu do odvolání souhlasu.

Naše společnost roste a proto hledáme pravidelně nové kolegy a kolegyně, kteří doplní naše řady nejen v Pardubicích, ale také v regionálních pobočkách. Více informací Vám podá naše kolegyně Soňa Slezáková na emailu , kam můžete zasílat rovněž vaše CV.

VODA | TOPENÍ | PLYN | KOUPELNY